Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’na Kayıt Olmak ÜcretsizDental Tribune Türkiye Sempozyumu’na Kayıt Olmak Ücretsiz
Dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI), Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ve Vestiyer Yayın Grubu işbirliği ile düzenlenen “7. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” fuar tarihi ile eş zamanlı olarak 8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dört gün boyunca tüm sektörden katılımcıları ağırlayacak bu etkinliğe aşağıdaki adımları takip ederek kolayca “ücretsiz” kayıt olabilirsiniz.
 
İlk defa 2016 yılında IDEX kapsamında yapılan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu büyük ses getirdi. İlk iki sempozyumda elde edilen başarıyı ve katılımcı hekimlerden gelen talepleri göz önüne alan DİŞSİAD, DTI ve Vestiyer Yayın Grubu yönetimleri, bundan sonraki etkinliklerin dört gün boyunca yapılmasına karar verdi.
 
Sempozyum, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen IDEX kapsamında yapılıyor.
 
BİLİM İNSANLARI YENİLİKLERİ ANLATIYOR
 
IDEX, dünya genelinden katılan misafirlerini 8-11 Mayıs 2024 tarihlerinde ağırlayacak. DİŞSİAD tarafından organize edilen fuarda yoğun ilgi gören “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu”nun yedincisi ise fuarla eş zamanlı olarak 8 Mayıs'ta başlayıp fuar boyunca farklı etkinliklerle devam edecek.
 
TÜM DİŞ HEKİMLİĞİ YENİLİKLERİ BU SAHNEDE
 
Ulusal ve uluslararası saygın konuşmacıların sahne alacağı kapsamlı programda endodontiden proteze, restorasyondan dijital diş hekimliğine, implanttan adeziv diş hekimliğine kadar tüm konularla ilgili yenilikler katılımcılarla paylaşılacak.
 
Sempozyum programı kesinleştikçe "Program" bölümünden ya da hemen burayı tıklayarak ulaşabilecek.
 
KATILIM ÜCRETSİZ ANCAK ONLINE KAYIT MECBURİ
 


İstanbul Fuar Merkezi içinde kurulacak olan Konferans Salonu’nda düzenlenecek Sempozyum, 8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacak.
 
Katılımın ücretsiz olduğu DT Türkiye Sempozyumu’na, kısıtlı kontenjan sebebiyle, mutlaka önceden online kayıt yaptırmak gerekiyor. VYG üyeleri için bir dakikadan az süren online kayıt işlemi için www.dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli.
 
VYG üyesi olmayan katılımcıların kayıt işlemleri ise sayfadaki “Üye Ol” butonuna basıp ücretsiz üyelik formunu doldurduktan sonra tamamlanacak.
 
Kontenjan 500 kişiyle sınırlı olup, sistem başvuru önceliğine göre çalışacaktır. Sorularınız için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Elvan Genç ile görüşebilirsiniz.