HakkındaHakkında
Dünyanın en yaygın dental yayın ağı DTI, DİŞSİAD ve CNR Holding işbirliği ile düzenlenen “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 4 gün boyunca tüm sektörden katılımcıları ağırlayacak bu etkinliğe aşağıdaki adımları takip ederek kolayca “ücretsiz” kayıt olabilirsiniz.
 
İlk defa 2016 yılında İDEX İstanbul kapsamında yapılan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu büyük ses getirdi. İlk iki sempozyumda elde edilen başarıyı ve katılımcı hekimlerden gelen talepleri göz önüne alan DİŞSİAD, CNR Holding ve DTI yönetimleri, etkinliğin dört gün boyunca yapılmasına karar verdi.
 
Sempozyum, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı (İDEX İstanbul) kapsamında yapılıyor.
 
Bilim İnsanları Yenilikleri Anlatıyor
 
İDEX İstanbul, dünya genelinden katılan misafirlerini, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde ağırlayacak. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) işbirliği ile düzenlenen fuarda yoğun ilgi gören “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu”nun beşincisi ise İDEX İstanbul 2022 fuarı ile eş zamanlı olarak 26 Mayıs’ta başlayıp fuar boyunca farklı etkinliklerle devam edecek.
 
Sempozyumda diş hekimlerinin yanı sıra, diş teknisyenleri ve dental asistanların da katılabileceği oturumlar olacak.
 
 
 
Tüm Diş Hekimliği Yenilikleri Bu Sahnede
 
Ulusal ve uluslararası konuşmacıların sahne alacağı kapsamlı programda endodontiden proteze, restorasyondan dijital diş hekimliğine, implanttan adeziv diş hekimliğine kadar tüm konularla ilgili yenilikler katılımcılarla paylaşılacak.
 
Katılım Ücretsiz Ancak Online Kayıt Mecburi

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi içinde kurulacak olan Konferans Salonu’nda düzenlenecek Sempozyum, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak.
 
Katılımın ücretsiz olduğu DT Türkiye Sempozyumu’na, kısıtlı kontenjan sebebiyle, mutlaka önceden online kayıt yaptırmak gerekiyor. VYG üyeleri için bir dakikadan az süren online kayıt işlemi için www.dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli.
 
VYG üyesi olmayan katılımcıların kayıt işlemleri ise sayfadaki “Üye Ol” butonuna basıp ücretsiz üyelik formunu doldurduktan sonra tamamlanacak.
 
Kontenjan 500 kişiyle sınırlı olup, sistem başvuru önceliğine göre çalışacaktır. Sorularınız için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Ergül Kaya ile görüşebilirsiniz.
 
 
Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)