Bütün Sertifikalarınız Aynı Adreste, Sizin için ArşivleniyorBütün Sertifikalarınız Aynı Adreste, Sizin için Arşivleniyor

Vestiyer Yayın Grubu ve bağlı kuruluşların düzenlediği bütün etkinliklerin katılım sertifikasına özel hesabınızdan ulaşabilirsiniz

Katıldığınız sempozyumun sertifikasını da aynı şekilde, kolayca alabilir, arşivleyebilir ve dilediğiniz miktarda çıktı alıp kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken işlem çok basit. Vestiyer Yayın Grubu’na üye olmak için girmiş olduğunuz mail adresi ile www.dtsempozyum.com adresine giriş yapıp hesabınızdan sertifikanıza ulaşabilirsiniz.

Adım 1

Öncelikle arama çubuğunuza www.dtsempozyum.com adresini yazarak ana sayfayı açın ve sayfanın sağ üst köşesindeki "Profil" bölümünün altında "Giriş Yap" "Üye Ol" bölümlerini bulun.

Adım 2

Daha önceden hesap oluşturduysanız, açılan ekranın sağ üst köşesindeki “Giriş Yap” bölümüne tıklayın. VYG & VESTA GİRİŞ PANELİ açılacaktır. Tanımladığınız e-posta ve şifreyi kullanarak sisteme giriş yapınız.

İlk defa üye olacaksanız "Üye Ol" butonuna basıp açılan formu doldurarak hesabınızı oluşturun ve ilerleyin.

Daha önceki yıllarda hesap açtıysanız yeni hesap açmayın, firma yetkililerine yeni mail adresi vermeyin. Yeni mail verdiğiniz zaman eski sertifikalarınız silinir. Hesabınızı hatırlamıyorsanız "Şifre Hatırlat" butonuna basın ya da kontrol için 0212 481 02 20 numaralı telefonlardan Elvan Genç'e ulaşarak hesap kontrolünüzü yaptırın.

Adım 3

Sempozyum sayfasına, oturum açmış şekilde yönlendirileceksiniz. Sağ üst köşede isminizin bulunduğu alana bastığınızda açılan “Profilimi Güncelle” alanına tıklayarak profil detaylarınıza gelin.

Sol tarafta "Sertifikalarım" yazan alana tıklayarak sertifika çekmecenize ulaşın.

 

Adım 4

Açılan sayfada katılmış olduğunuz her etkinliğin sertifikası yer alacaktır. Sertifika isimlerinin sağında bulunan ilk kutucuğa tıklayarak sertifikanızı “PDF” formatında görüntüleyebilirsiniz. Hangi etkinliğe katıldıysanız o etkinliğe ait sertifikalar çekmecenizde depolanmaktadır.

Adım 5

Açılan sayfanın sağ üst köşesindeki ikona basarak dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dosyayı bilgisayarınıza veya flash diskinize kaydedebilir, üyelik ekranınıza dilediğiniz zaman, dilediğiniz yer ve bilgisayardan erişebilirsiniz.

Sertifikanızı kendi ofis yazıcınızdan kağıda dökebileceğiniz gibi, fotoğrafçı, ozalit merkezi, baskı yapan tüm kırtasiyelerden çıkış alabilir, kullanabilirsiniz.

Tüm sorularınız için 0212 481 02 20 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)