7. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu için Hazırlıklar Sürüyor7. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu için Hazırlıklar Sürüyor

IDEX 2024 Fuarı, 7. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu ile uluslararası konuşmacıları, katılımcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Katılımın ücretsiz olduğu sempozyumda, fuarla eş zamanlı olarak 4 gün boyunca bilimsel sunumlar ve kurslar katılımcıları ağırlayacak.

Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) tarafından düzenlenen IDEX 2024, bu yıl 19’uncu kez dünyanın dört bir yanından diş hekimlerini ve dental sektör temsilcilerini İstanbul’a çağırıyor. İstanbul Ağız-Diş Sağlığı, Cihaz ve Ekipmanları Fuarı IDEX, 8-11 Mayıs 2024 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Yüzlerce firma ve binlerce markanın görücüye çıkacağı fuar kapsamında, bilimsel programlar için itinalı bir hazırlık yapılıyor. Dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI), Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ve Vestiyer Yayın Grubu işbirliği ile düzenlenen “7. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” fuar ile eş zamanlı olarak 8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu önemli sempozyum, 2016 yılından beri IDEX Fuarı’nı, diş hekimlerinin mesleki gelişimlerini destekleyen bir bilimsel şölene dönüştürüyor.

Geçen yıl yüzlerce katılımcının kayıt olduğu sempozyumda, yerli ve yabancı konuşmacılar, güncel bilimsel gelişmeleri aktarmış, düzenlenen kurslar ile diş hekimleri uygulama yapma imkânı bulmuştu. Bu yıl da sempozyum programı ve kurslar için son hazırlıklar yapılıyor. Alanında saygın Türk ve uluslararası konuşmacıların kürsüde olacağı etkinliğin programı, www.dtsempozyum.com sitesinde duyurulacak. Sempozyum programı ücretsiz olsa da kayıt zorunluluğu bulunuyor.