Vakalar Eşliğinde Diod Lazer İncelemeleriVakalar Eşliğinde Diod Lazer İncelemeleri

Diod lazer denilince son zamanlarda akla gelen konuşmacılardan biri olan İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdoğan Fişekçioğlu, DT Sempozyum’da sahne alıyor.

DİŞ HEKİMLİĞİNDE DİOD LAZER UYGULAMALARI

Bu konuşmada Lazer nedir, nasıl çalışır, biyolojik dokular ile etkileşimi, teknik parametreler, diş hekimliğinde kullanım alanlarına göre lazer türleri ve lazer seçerken dikkat edilmesi gerekenler, diyot lazerler ve diş hekimliğinde kulanım alanları, ağız hastalıklarındaki endikasyonları klinik vakalar ile anlatılacaktır.

Doç. Dr. Erdoğan Fişekçioğlu, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerindeki İDEX İstanbul Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek 5. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun üçüncü günü (28 Mayıs 2022, Cumartesi) saat 16.30’da sahneye çıkacak. “Diş Hekimliğinde Diod Lazer Uygulamaları” başlıklı sunumunu yapacak olan Doç. Dr. Fişekçioğlu’nun konuşmasını dinlemek için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz online kayıt işlemlerinizi tamamlamak.

ÜCRETSİZ ONLINE KAYDINIZI MUTLAKA YAPIN

İDEX İstanbul 2022 Fuarı kapsamında düzenlenen Dental Tribune Sempozyumu’na katılım ücretsiz olsa da, online kayıt mecburi. Kısıtlı salon kapasitesi sebebiyle mutlaka önceden online kayıt olmak gerekiyor.

Kayıt işlemlerinizi http://dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

YER, TARİH, SAAT

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Saat: 16.30 - 17.15
İDEX İstanbul Fuarı Sempozyum Alanı - Hall 4
CNR Expo / İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

 

Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)