Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’na Kayıt Olmak ÜcretsizDental Tribune Türkiye Sempozyumu’na Kayıt Olmak Ücretsiz
Dünyanın en yaygın dental yayın ağı DTI, DİŞSİAD ve CNR işbirliği ile düzenlenen “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 4 gün boyunca tüm sektörden katılımcıları ağırlayacak bu etkinliğe aşağıdaki adımları takip ederek kolayca “ücretsiz” kayıt olabilirsiniz.
 
İlk defa 2016 yılında IDEX kapsamında yapılan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu büyük ses getirdi. İlk iki sempozyumda elde edilen başarıyı ve katılımcı hekimlerden gelen talepleri göz önüne alan DİŞSİAD, CNR ve DTI yönetimleri, bundan sonraki etkinliklerin dört gün boyunca yapılmasına karar verdi.
 
Sempozyum, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen IDEX kapsamında yapılıyor.
 
BİLİM İNSANLARI YENİLİKLERİ ANLATIYOR
 
IDEX, dünya genelinden katılan misafirlerini 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde ağırlayacak. DİŞSİAD ve CNR Fuarcılık destekleri ile yapılan fuarda yoğun ilgi gören “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu”nun beşincisi ise fuarla eş zamanlı olarak 26 Mayıs'ta başlayıp fuar boyunca farklı etkinliklerle devam edecek.
 
Sempozyumda diş hekimlerinin yanı sıra, diş teknisyenleri ve dental asistanların da katılabileceği oturumlar olacak.
 
TÜM DİŞ HEKİMLİĞİ YENİLİKLERİ BU SAHNEDE
 
Ulusal ve uluslararası yirmiden fazla konuşmacının sahne alacağı kapsamlı programda endodontiden proteze, restorasyondan dijital diş hekimliğine, implanttan adeziv diş hekimliğine kadar tüm konularla ilgili yenilikler katılımcılarla paylaşılacak.
 
Sempozyumda konfirmasyonu tamamlanan konuşmacılar şöyle: Doç. Dr. Guilherme Carpena Lopes, Dt. Hayrullah Kaya, Dr. Alexander Aresdahl, Dr. Erhan Erkan, Prof. Dr. Mustafa Sancar Ataç, Doç. Dr. İsmail Davut Çapar, Doç. Dr. Erdoğan Fişekçioğlu, Dr. Bora Korkut
 
Sempozyum programına "Program" bölümünden ya da hemen burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
VAKALARLA DİŞ HEKİMLİĞİ SEMPOZYUMU'NUN 3.SÜ DTS2022'DE
 
2018 yılında GREATIST çatısı altında ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören "Vakalarla Diş Hekimliği Sempozyumu", gelen talep üzerine üçüncü kez DTS2022 çatısı altında yapılacak. Başkanlarının Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi AD.'ndan Doç. Dr. Umut Çakan ve Doç. Dr. Haluk Barış Kara'nın olduğu Sempozyum'un cerrahi, protez ve endodonti başlıklı üç oturumunun konuşmacıları şöyle:
 
Cerrahi: Doç. Dr. Gökhan Gürler, Dr. Nur Balcı, Dr. Serdar Yılmaz, Protez: Dr. Gülsüm Sayın Özel, Dr. Ongun Çelikkol, Dt. Münir Demirel, Endodonti: Dr. Zeliha Öztürk, Dr. Tan Fırat Eyüboğlu, Dr. Berk Çelikkol 

"Vakalarla Diş Hekimliği Sempozyumu" programına burayı tıklayıp 27 Mayıs 2022, Cuma öğleden sonra bölümünü seçerek ulaşabilirsiniz.

DİŞ TEKNİSYENLERİNE ÖZEL PROGRAM

 
DT Sempozyum’un dördüncü gününde, diş teknisyenlerine özel 3 saatlik bir program hazırladık. INNOVATION ART Grubu'nun sponsorluğunda yapılacak zengin oturumun başkanlığını Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hanefi Kurt yapıyor.
 
Diş hekimleri ile ortak oturum şeklinde düzenlenecek oturumda sahne alacak konuşmacılar yakında buradan duyurulacak.
 
Toplantıya katılmak için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz online kayıt işlemlerinizi tamamlamak.
 
DENTAL ASİSTANLAR BAŞIMIZIN TACI. ONLARI DA UNUTMADIK ELBETTE
 
Sempozyum’da, kliniklerimizin kalbi dental asistanlarımız için de özel bir bölüm bulunuyor. Dt. Mustafa Bekerecioğlu koordinatörlüğünde hazırlanan ve Dr. Evren Sütekin'in bilgilerini paylaşacağı programa katılmak ve sertifika almak isteyen hekim yardımcılarının da, diş hekimleri ve teknisyenler gibi, ücretsiz online kayıt işlemlerini önceden tamamlaması gerekiyor.
 
KATILIM ÜCRETSİZ ANCAK ONLINE KAYIT MECBURİ
 


CNR Fuar Merkezi içinde kurulacak olan Konferans Salonu’nda düzenlenecek Sempozyum, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak.
 
Katılımın ücretsiz olduğu DT Türkiye Sempozyumu’na, kısıtlı kontenjan sebebiyle, mutlaka önceden online kayıt yaptırmak gerekiyor. VYG üyeleri için bir dakikadan az süren online kayıt işlemi için www.dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli.
 
VYG üyesi olmayan katılımcıların kayıt işlemleri ise sayfadaki “Üye Ol” butonuna basıp ücretsiz üyelik formunu doldurduktan sonra tamamlanacak.
 
Kontenjan 500 kişiyle sınırlı olup, sistem başvuru önceliğine göre çalışacaktır. Sorularınız için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Ergül Kaya ile görüşebilirsiniz.
 
 
Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)