Dental Asistanlar için Önemli Sunumlar DT Sempozyum SahnesindeDental Asistanlar için Önemli Sunumlar DT Sempozyum Sahnesinde

Yaptığı işe değer veren, kliniklerin kalbi olan dental asistanlarımız V. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun dördüncü gününde bir kez daha bir araya geliyor. Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Evren Sütekin Dental Asistanlar için 3 saatlik bir sunum hazırladı.

Türkiye’nin tek asistan sempozyumu olan “Asisdent”in başkanı olan Dt. Mustafa Bekerecioğlu koordinatörlüğünde hazırlanan programda önce Dr. Evren Sütekin, günümüzün korkutucu virüsü Korona'dan korunmak için klinik rutinlerimizi anlatacak, sonrasında Kızılay ekibi ile ilkyardım eğitimi düzenlenecek.

KORONAVİRÜS VE KLİNİK RUTİNLERİMİZ

Kontrol edilemeden dünyaya yayılan Koronavirüs (Covid-19) için tüm önlemleri almaya devam ettiğimiz bu salgına karşı kliniklerde hangi önlemleri almalı, rutin çalışmalarda nelere dikkat etmeliyiz?

Bu sunumda; öncelikle Koronavirüs'ten korunmak için klinik rutininde yapılması gerekenleri, sonrasında tüm bulaşıcı hastalıklara karşı nelere dikkat etmemiz gerektiğini paylaşacağız.

Dr. Evren Sütekin, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerindeki İDEX İstanbul Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek 5. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun dördüncü günü (29 Mayıs 2022, Pazar) saat 14.30’da sahneye çıkacak. “Koronavirüs ve Klinik Rutinlerimiz” başlıklı sunumunu yapacak olan Dr. Sütekin’in konuşmasını dinlemek için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz online kayıt işlemlerinizi tamamlamak.

 

ÜCRETSİZ ONLINE KAYDINIZI MUTLAKA YAPIN

İDEX İstanbul 2022 Fuarı kapsamında düzenlenen Dental Tribune Sempozyumu’na katılım ücretsiz olsa da, online kayıt mecburi. Kısıtlı salon kapasitesi sebebiyle mutlaka önceden online kayıt olmak gerekiyor.

Kayıt işlemlerinizi http://dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

YER, TARİH, SAAT

29 Mayıs 2022, Pazar
Açılış: 14.15 (Dt. Mustafa Bekerecioğlu)
Saat: 14.30 - 15.15 (Dr. Evren Sütekin)
İDEX İstanbul Fuarı Sempozyum Alanı - Hall 4
CNR Expo / İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

 

Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)