Daha Konforlu Kanal Tedavisi SahnedeDaha Konforlu Kanal Tedavisi Sahnede

European Endodontic Journal dergisi editörü, Endodonti Uzmanı Doç. Dr. İsmail Davut Çapar, günümüzdeki yeni gelişmeler sayesinde nasıl daha konforlu ve hızlı endodontik tedaviler yapabileceğimizi katılımcı diş hekimlerine aktarıyor.

ENDODONTİDE BAŞARIYA GİDEN YOLLAR

Gelişen teknoloji ile birlikte endodontik tedaviler daha hızlı ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir. Bununla birlikte başarılı olabilmek için gerekli olan temel bilgiler değişmemektedir. Bu sunumda başarılı bir endodontik tedavi için gerekli olan temel bilgiler ile birlikte günümüzdeki yeni gelişmeler sayesinde nasıl daha kolay, daha konforlu ve daha hızlı endodontik tedaviler yapabileceğimiz anlatılacaktır.

Doç. Dr. İsmail Davut Çapar, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerindeki İDEX İstanbul Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek 5. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun üçüncü günü (28 Mayıs 2022, Cumartesi) saat 14.30’da sahneye çıkacak. “Endodontide Başarıya Giden Yollar” başlıklı sunumunu yapacak olan Doç. Dr. Çapar’ın konuşmasını dinlemek için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz online kayıt işlemlerinizi tamamlamak.

ÜCRETSİZ ONLINE KAYDINIZI MUTLAKA YAPIN

İDEX İstanbul 2022 Fuarı kapsamında düzenlenen Dental Tribune Sempozyumu’na katılım ücretsiz olsa da, online kayıt mecburi. Kısıtlı salon kapasitesi sebebiyle mutlaka önceden online kayıt olmak gerekiyor.

Kayıt işlemlerinizi http://dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

YER, TARİH, SAAT

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Saat: 14.30 - 15.15
İDEX İstanbul Fuarı Sempozyum Alanı - Hall 4
CNR Expo / İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

 

Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)