DT Sempozyumda Yeni Tedavi Seçeneklerinden Biri: MTADT Sempozyumda Yeni Tedavi Seçeneklerinden Biri: MTA

Mikroskop altında yapılan endodontik tedaviler ve endodontik tedavili dişlerin kanal yenilemesi üzerine yoğunlaşmış olan genç diş hekimi Hayrullah Kaya, Sempozyum katılımcılarına standart endodontik prosedürler ile çözülemeyen durumların MTA ile nasıl sonuçlanacağının ayrıntılarını aktarmak için geliyor.

KLİNİK PRATİĞİNDE MTA UYGULAMALARI

Diş hekimliği pratiğinde en çok uygulanan tedavilerden olan endodontik tedavilerde açık apeksli dişlerin tedavisi ve perforasyon gibi durumlar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu sunumda, standart endodontik prosedürler ile çözemediğimiz durumları tek bir materyal ile nasıl çözebileceğimiz ayrıntılı olarak anlatılacaktır. Tedavi endikasyonlarında bize yeni tedavi seçenekleri sunan MTA’nın, klinik uygulamalarında dental operasyon mikroskobu ile çekilmiş videolar ve fotoğraflar ile gösterilecektir. Bu klinik uygulamalar aynı zamanda bilimsel yayınlar ile desteklenerek anlatılacaktır.

Dt. Hayrullah Kaya, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerindeki İDEX İstanbul Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek 5. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun ilk günü (26 Mayıs 2022, Perşembe) saat 16.15’te sahneye çıkacak. “Klinik Pratiğinde MTA Uygulamaları” başlıklı sunumunu yapacak olan Dt. Kaya’nın konuşmasını dinlemek için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz online kayıt işlemlerinizi tamamlamak.

ÜCRETSİZ ONLINE KAYDINIZI MUTLAKA YAPIN

İDEX İstanbul 2022 Fuarı kapsamında düzenlenen Dental Tribune Sempozyumu’na katılım ücretsiz olsa da, online kayıt mecburi. Kısıtlı salon kapasitesi sebebiyle mutlaka önceden online kayıt olmak gerekiyor.

Kayıt işlemlerinizi http://dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

YER, TARİH, SAAT

26 Mayıs 2022, Perşembe
Saat: 16.15 - 17.00
İDEX İstanbul Fuarı Sempozyum Alanı - Hall 4
CNR Expo / İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

 

Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)