DT Sempozyum'da Diş Teknisyenleri için Kapsamlı OturumDT Sempozyum

Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun dördüncü gününde, mesleğine saygı duyan ve yaptığı işe değer veren diş protez teknisyenlerine özel 3 saatlik bir program da bulunuyor.

Diş protez teknisyenlerinin en çok ihtiyacı olan bilgilerden seçilen konuların olduğu zengin programın başkanlığı Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hanefi Kurt başkanlığında yapılıyor.

26-29 Mayıs 2022 tarihlerindeki IDEX Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek 5. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu’nun dördüncü gününde (29 Mayıs 2022, Pazar) saat 10:45’de başlayacak olan “Diş Teknisyenliği Oturumları”nda, Başkan Prof. Dr. Hanefi Kurt ve Hans-böckler-Berufskolleg schule Gymnasium master eğitimine devam eden ve aynı zamanda DO24 parix labor’da çalışan Zt. Sinan Akdemir bilgilerini sempozyum katılımcısı diş protez teknisyenlerine aktaracak.

BDS’DEN HASSAS TUTUCULARA, TAM SERAMİKLERDEN TAM PROTEZ YAPIMINA HERŞEY

Bu sene yapılacak diş teknisyenliği sempozyumununda diş protez teknisyenlerinin en çok ihtiyaç duyduğu konular ele alındı. 3 saat sürecek oturumda ilk önce Prof. Dr. Hanefi Kurt “Hareketli Protez Sorunlarına Güncel Yaklaşımlar” başlığı ile katılımcılarla buluşacak.

Sonrasında sahneye çıkacak olan Zt. Sinan Akdemir, teleskoplar ve hassas tutucuların püf noktalarını diş teknisyenlerine aktaracak.

Toplantıya katılmak için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz online kayıt işlemlerinizi tamamlamak.

ÜCRETSİZ ONLINE KAYDINIZI MUTLAKA YAPIN

İDEX İstanbul 2022 Fuarı kapsamında düzenlenen Dental Tribune Sempozyumu’na katılım ücretsiz olsa da, online kayıt mecburi. Kısıtlı salon kapasitesi sebebiyle mutlaka önceden online kayıt olmak gerekiyor.

Kayıt işlemlerinizi http://dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

YER, TARİH, SAAT

29 Mayıs 2022, Pazar
Saat: 10:45 - 13:45
IDEX Fuarı Sempozyum Alanı
CNR Expo / İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy


Haber: Elif Taman Yazıcı (VYG)