HakkındaHakkında

Dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI), Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ve VESTA Akademi işbirliği ile düzenlenen “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” 8-11 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 4 gün boyunca diş hekimlerini ağırlayacak bu etkinliğe aşağıdaki adımları takip ederek kolayca “ücretsiz” kayıt olabilirsiniz.

İlk defa 2016 yılında İDEX İstanbul kapsamında yapılan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu büyük ses getirdi. İlk iki sempozyumda elde edilen başarıyı ve katılımcı hekimlerden gelen talepleri göz önüne alan DİŞSİAD, VESTA ve DTI yönetimleri, etkinliğin dört gün boyunca yapılmasına karar verdi.

Sempozyum, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı (İDEX İstanbul) kapsamında yapılıyor.

Bilim İnsanları Yenilikleri Anlatıyor

İDEX İstanbul, dünya genelinden katılan misafirlerini, 8-11 Mayıs 2024 tarihlerinde ağırlayacak. Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) tarafından düzenlenen fuarda yoğun ilgi gören “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu”nun yedincisi ise İDEX İstanbul 2024 fuarı ile eş zamanlı olarak 8 Mayıs’ta başlayıp fuar boyunca farklı etkinliklerle devam edecek.

Tüm Yenilikler Bu Sahnede

Ulusal ve uluslararası konuşmacıların sahne alacağı kapsamlı programda endodontiden proteze, restorasyondan dijital diş hekimliğine, implanttan adeziv diş hekimliğine kadar tüm konularla ilgili yenilikler katılımcılarla paylaşılacak.

Katılım Ücretsiz Ancak Online Kayıt Mecburi

IDEX Fuar alanı içinde kurulacak olan Konferans Salonu’nda düzenlenecek Sempozyum, 8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu DT Türkiye Sempozyumu’na, kısıtlı kontenjan sebebiyle, mutlaka önceden online kayıt yaptırmak gerekiyor. VYG üyeleri için bir dakikadan az süren online kayıt işlemi için www.dtsempozyum.com/onlinekayit.html linkinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli.

VYG üyesi olmayan katılımcıların kayıt işlemleri ise sayfadaki “Üye Ol” butonuna basıp ücretsiz üyelik formunu doldurduktan sonra tamamlanacak.

Kontenjan 500 kişiyle sınırlı olup, sistem başvuru önceliğine göre çalışacaktır. Sorularınız için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Elvan Genç ile görüşebilirsiniz.